Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
ANO, vládneme Praze i Brnu – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Úterý

16

Srpen 2016

ANO, vládneme Praze i Brnu

Napsal , v rubrice KOMUNÁL

Pražská primátorka Adriana Krnáčová se má setkat se svým kolegou z Brna, rovněž za ANO zvoleným primátorem Petrem Vokřálem. Budou spolu jednat o dalším osudu Muchovy Slovanské epopeje. Asi nikoho nepřekvapí, pokud nám při této příležitosti ANO začne vykládat něco v tom smyslu: „Podívejte se, jak skvěle vládneme ve dvou největších městech republiky a navíc umíme dohromady řešit i větší problémy.“ Bylo by přece hříchem, nerozbalit společný PR balíček primátorů dvou klíčových měst.

Pražané a Brňané ovšem vědí své. V obou městech za vyleštěným primátorským řetězem v držení ANO „vládnou“ veselí kluci a holky, jako je například dnes již legendární recesista a posléze masochista Matěj Hollan. U korýtka samozřejmě nemůže chybět ani staronová KDU-ČSL a všemu tomu třeštění zdatně sekundují sociální inženýři ze zelených. Takhle pěkně v kupě dávají v myslích obyvatel vzpomenout na staré pardály s kmotry v zádech, kteří alespoň zvládali běžnou komunální agendu.

Jeden zásadní rozdíl mezi oběma městy však přece jen je: zatímco v Brně skončila ČSSD po letech bakchanálií v opozici, v Praze členové této strany – mnohdy reprezentující skutečný lidský odpad – vesele řádí dál, přičemž mají jedinou opravdu vážnou starost, totiž kam ulít z úplatků nakradené peníze.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.