Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Čech má rád, když sviští bič – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Pátek

21

Červenec 2017

Čech má rád, když sviští bič

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Většina voličů v tomto státě musí být masochisticky zaměřena – jinak si nelze vysvětlit oblibu současných vládních elementů navzdory jejich destrukčním aktivitám.

Čapí hnízdo, korunové dluhopisy a další podobné záležitosti se sice evidentně nacházejí pod rozlišovacími schopnostmi většiny příznivců této vlády, ale ani to, že kvůli ANO, ČSSD a KDU-ČSL krachují hospody, přičemž v těch zbývajících se nesmí kouřit ani ve stavebně oddělených kuřárnách – a teď ještě náměstkyně ministra financí Alena Schillerová vyhrožuje i nově vznikajícím soukromým klubům –, v tomto proslulém „hospodském národě“ nepochopitelně nestačí k tomu (podle volebních preferencí), aby se tato banda po podzimních volbách odebrala na smetiště dějin.

Takže pěkně polopatě: až budete doma srkat lahváče místo toho, abyste seděli v restauraci, kterou majitel musel kvůli neuvěřitelné buzeraci od státu zavřít, nadávejte jen sami sobě – můžete si za to sami, že jste něco takového volili. Podobně to platí i pro mnoho ostatního. Že vám nezbývá nic jiného, než do sebe soukat nějakou rozmrazenou sračku ze supermarketu místo dobrého jídla od živnostníka, který musel zavřít svůj obchůdek? Ejhle, opět vaše chyba!

Jestli ale tento text beze zbytku chápete, a přesto jste připraveni hodit to v říjnu ve volbách opět Babišovi nebo jeho pohůnkům z ČSSD a KDU-ČSL, pak vám opravdu není pomoci – vy ten spanking od státu skutečně chcete a potřebujete.

 

 

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.