Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
ČSSD by mohl vést nestraník – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Sobota

28

Říjen 2017

ČSSD by mohl vést nestraník

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Oranžové společenstvo – tedy ČSSD – se podle posledních zpráv zbaví dosavadního vedení, které je podepsáno pod katastrofou ve sněmovních volbách. To je logické. Méně pochopitelné však je, že ve hře o post předsedy by prý mohl být i nestraník.

Socanští mafiáni v krajích by si samozřejmě jen zamnuli ruce, kdyby byl do čela jejich strany zvolen někdo zvenčí, kdo se nemůže plně opřít o zavedené stranické struktury. Mohli by bez zábran dělat všechna svá obvyklá svinstva – od komunálních zlodějen po mocenské intriky vůči těm, kdo s nimi nedrží basu – a měli by víceméně jistotu, že jim nějaká taková figura „odnikud“ neuvidí pod prsty. Ne že by to s Bohuslavem Sobotkou a jeho druhy bylo nějak výrazně lepší; přece jen si ale od některých nechutných oranžových exemplářů drželi v minulých letech jistý distanc a nedovolili jim, aby tolik škodili (škoda, že to neplatilo taky v Praze).

ČSSD se tedy evidentně rozhodla, že se definitivně dorazí a že v tomto volebním období překročí práh na cestě k politické bezvýznamnosti. A jelikož bližním máme pomáhat, přemýšlel jsem, jak celý proces maximálně urychlit a zefektivnit.

Vypadá to, že Spartu Praha brzy opustí Andrea Stramaccioni…

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.