Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Na Hrad jen s vysokou školou – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Úterý

21

Leden 2014

Na Hrad jen s vysokou školou

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

První místopředseda ODS Jan Zahradil prohlásil, že Miroslava Němcová by se mohla stát kandidátkou v příští prezidentské volbě. Je sice pravda, že kritici Miloše Zemana by si na Pražském hradě uměli představit po současném prezidentovi možná i Kačera Donalda, ale věc je přece jen trochu složitější. 

Němcová má pouze středoškolské vzdělání. V době, kdy absolventům vysokých škol – těch opravdových – často nestačí k získání solidního zaměstnání ani diplom a aktivní znalost dvou světových jazyků, bylo by výsměchem celé společnosti, kdybychom měli jako hlavu státu osobu bez řádně získaného vysokoškolského titulu. A jakkoli je Zeman mnohdy neuvěřitelný, nikdo mu nemůže upřít kromě pronikavého intelektu i poctivě nabyté vzdělání.

Paní Miroslava udělala slušnou kariéru v ODS, dokonce se díky dlouholetému angažmá v této straně stala předsedkyní sněmovny. Měla by sama pochopit, že každý má svůj strop, přičemž ona toho vlastního nedávno dosáhla.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.