Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Honza Mládek a jeho telefonní smrádek – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Sobota

4

Únor 2017

Honza Mládek a jeho telefonní smrádek

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Ta zpráva zní tak neuvěřitelně, že člověk neví, jestli se má nad ní smát nebo plakat. Ministerstvo průmyslu a obchodu pod vedením Jana Mládka z ČSSD mělo při jednání v Bruselu prosazovat dražší roaming. Mládek vzápětí tento lobbing pro nadnárodní operátory popřel, takže optimista by to celé mohl považovat za bouři ve sklenici vody. To bychom ovšem nesměli mít s Mládkem už své zkušenosti.

Pan ministr z nějakého záhadného důvodu nedávno vyšel vstříc operátorům při práci na novele telekomunikačního zákona, když v něm jaksi pozapomněl na větší ochranu zákazníků – přestože to předtím sliboval. Nadnárodní operátoři v Česku tak mohou i nadále přistupovat k domorodému obyvatelstvu jako k nesvéprávným pitomečkům, účtovat jim různé nesmyslné pokuty za přenos čísla k jinému operátorovi apod.

Vyjádřeno aktuálním slovníkem pana premiéra: Mládek dokonale ojebal české zákazníky. A přitom je to právě Bohuslav Sobotka, který si půl roku před volbami všiml, v jakém postavení se čeští mobilní telefonisté nacházejí, a Mládka halasně napomenul, takže ten byl nucen vzít zpátečku a slíbit další dopracování telekomunikačního zákona.

Vyhodí ministerský předseda Mládka za jeho neuvěřitelný přístup z vlády? No to víte, že to neudělá. Tak na tuhle záležitost prosím nezapomeňme, až nás socani zase budou z volebních plakátů přesvědčovat, jak báječně se o nás postarají.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.