Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Islámský stát je v Praze bez šance – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Úterý

12

Duben 2016

Islámský stát je v Praze bez šance

Napsal , v rubrice KOMUNÁL

Pražský magistrát si nechal zpracovat analýzu, z níž vyplývá, že příchod uprchlíků by vadil téměř třem čtvrtinám obyvatel metropole. Lidé se obávají zejména infiltrace příslušníků takzvaného Islámského státu do hlavního města.

Tato analýza však musí vycházet z nějakých podivných dat – my Pražané správně tušíme, že islamisté neprojdou! Stověžatá je totiž pod ochranou takových es, jako jsou známý altruista Karel Březina (ČSSD), třeskutý křesťan Jan Wolf (KDU-ČSL) či mnozí „bezejmenní“ kariéristé z ANO, kteří si touží také přičichnout ke zbytkům lizu.

Kdyby se do Prahy agenti Islámského státu přesto dostali, brzy by pochopili, že tady jim pšenka nepokvete. Cestou z letiště by je pořádně natáhli v taxíku, městská polopolicie by jim nechala odtáhnout pronajatý auťák, jakmile by při parkování o dva centimetry přesáhli modrou čáru, v běžných obchodech by na ně mluvili jenom česky a bombičky by jim ukradli při tipování, kterou z památek včetně přilehlého okolí by bylo nejlepší vyhodit do povětří.

Tohle je Praha, milánkové, ne nějaká zaprděná Palmýra!

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.