Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Komunisti, probuďte se! – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Středa

22

Listopad 2017

Komunisti, probuďte se!

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Komunisti, jak jste to mohli dopustit? Proč jste nešli k volbám, volili ANO nebo jste zemřeli? Vaše strana – hrdá nástupkyně KSČ – je parlamentním trpaslíkem! Výstižně to řekl při volbě vašeho soudruha Stanislava Grospiče předsedou sněmovního mandátového a imunitního výboru šéf poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek: poslanci za KSČM jsou loutkami ANO.

Z kdysi hrdé strany zbylo torzo: ve volbách jste dostali prachobyčejných, necelých osm procent hlasů, předseda vaší partaje – někdejší bdělý agent StB – ztučněl a zpohodlněl; další z výrazných figur v poslaneckém klubu KSČM v každém svém televizním vystoupení potvrzuje, že je buď beznadějným alkoholikem nebo idiotem.

Pokud chcete oprášit zašlou slávu své strany, musíte příště opět volit disciplinovaně a v jednom šiku! Chápu, vymíráte a revoluční bdělost mizí jako jarní sníh. Mám však pro vás nápad, jak opět navýšit členskou základnu: přemluvte k návratu všechny soudruhy, kteří vás po roce 1989 tak hanebně zradili – opustili řady členské základny a sympatizantů a po hlavě se vrhli do podnikání a přikrádání z veřejných peněz.

Musíte si ale pospíšit, než vám všichni vlezou do ANO.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.