Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Kristýna Schollová – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Sobota

26

Březen 2016

Kristýna Schollová

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Přestože hlavním symbolem odporu německého národa proti nacistickému režimu je pro většinu lidí hrabě von Stauffenberg, ještě před ním na sebe čest celého národa vzala studentka Sophie Schollová se svým bratrem a spolužákem. Rozšiřovali protirežimní letáky, což je nakonec také přivedlo před nechvalně proslulého soudce Rolanda Freislera a posléze na popraviště.

Poslankyni ANO Kristýně Zelienkové samozřejmě za otevřenou kritiku vůdce tohoto hnutí smrt nehrozí. V bandě vazalů, která Andreji Babišovi po jeho stěží uvěřitelném projevu ve Sněmovně ohledně kauzy Čapí hnízdo dokonce vestoje tleskala, je však se svou kritikou Babišova vystoupení osvěžujícím zjevem. A je to ona, kdo se – například na rozdíl od halasného Babišova Quislinga, Martina Komárka, či masy tichých otroků bez vlastního názoru – bude moct podívat lidem beze studu do očí, až se jednou Babišovy konstrukce zbortí.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?