Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Sobota

10

Červen 2017

Nadsamci a paní Sobotková

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Kanci od půllitrů mají jasno: paní Sobotková si po manželské odluce konečně užije pořádné postelové radovánky s nějakým náhradníkem svého manžela. I tak vypadají úžasné reakce přispěvatelů na webových fórech, kde se obvykle shlukují smutné existence tohoto státu, které vzývají Miloše Zemana, Andreje Babiše nebo oba tyto borce najednou.

Že by třeba někdo projevil obavu o to, jak Sobotkovi zvládnou odluku, střídavou péči a jak nová situace celkově poznamená jejich děti? No to samozřejmě vůbec ne! To byste toho od tupounů chtěli moc!

Bohuslav Sobotka je bezesporu tragická figura. Otevřel dveře do vlády oligarchovi balkánského typu se silně problematickou minulostí, v zájmu svého politického přežití se opírá o zloděje z pražské ČSSD, možná jej místo ženského klína opravdu vzrušuje spíše čtení Lisabonské smlouvy, navíc jeho charisma je takové, že působí účinněji než rohypnol.

To ale pořád neopravňuje různé pologramotné dobytky, aby si mindráky ze svých zkurvených, veskrze fádních životů promítali do ložnice Sobotkových.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.