Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Odpověď 45. prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa na dopis 12. předsedy Vlády České republiky Andreje Babiše – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Středa

9

Listopad 2016

Odpověď 45. prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa na dopis 12. předsedy Vlády České republiky Andreje Babiše

Napsal , v rubrice SVĚT

Drahý příteli,

napsal jsi mi, že jsi premiérem Českého Agrofertu, což je prý země, o které mi víc řekne první manželka. Přiznám se Ti, brachu, nemám ani ponětí, kde ta Tvoje zemička leží. Jsem si ale skoro jistý, že do NATO přispíváte tak málo, že mi Vaše bezpečnost nestojí ani za jednu raketu vypálenou z ponorky.

Taky jsi psal, že jsi miliardář jako já. O tom tedy dost pochybuji, jelikož já to mám v doláčích, ty jeden vejtaho. Kromě toho fakt nemám rád, když se nějaký bastard pravděpodobně odněkud z předměstí Moskvy přirovnává ke mně, ztělesnění amerického snu (táta sice na začátku trochu pomohl, ale jen maličko).

Nějak jsem nepochopil tu Tvoji poznámku, že chceš vystřídat toho Vašeho prezidenta a že potřebuješ na svoji stranu získat víc vidláků než on. To si jako opravdu myslíš, že Tě přiletím podpořit na Tvůj předvolební mítink do té prdele, kde žiješ? Matně si pamatuji, že mi po mém zvolení blahopřál nějaký Little Shepherd, ale někoho s takovým jménem bys měl porazit už z podstaty, ne?

Celá ta Vaše Evropa je tolik unavující! Mám radost, že ve Francii konečně vyhrála Marine Le Pen, ale to je jediná kladná emoce, kterou k Evropě cítím. Říkám to na rovinu, nejsem jako ta kráva Hillary, která to hrála na všechny strany a každému lhala podle toho, jak zrovna potřebovala.

Promiň, brácho, ale můj čas je teď hrozně drahý, takže musíš pochopit, že už Ti nikdy na žádný dopis neodepíšu. Ať se Ti daří, Bůh ochraňuj Ameriku!

Tvůj Donald

14%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.