Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Otevřený dopis Marksové-Tominové – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Pondělí

24

Duben 2017

Otevřený dopis Marksové-Tominové

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Vážená paní ministryně,
obracím se na Vás jako plátce důchodového pojištění, který s tímto umolousaným, opět téměř bolševickým státem komunikuje již několik let prostřednictvím datové schránky. To je taková, něco jako emailová schránka (provozuje ji ministerstvo vnitra pod vedením Milana Chovance – to je Váš spolustraník).

Přestože státní úřady a podobné organizace mají povinnost sdělovat mi svá moudra výhradně prostřednictvím datových zpráv (pokud jsem držitelem datové schránky), nikoli v papírové podobě, Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ – skoro jako ČSSD, že jo?) mně opakovaně zasílá příslušné informace také vytištěným dopisem. Někdy mi to prostě přijde do datové schránky, jindy zase do fyzické (poštovní) v místě mého bydliště.

Již v loňském roce jsem v telefonickém rozhovoru žádal jakousi pracovnici ČSSZ, aby mně veškerou agendu zasílali pouze prostřednictvím datové schránky. Odpověď té dobré ženy si pamatuji dodnes: „Milej pane, úplně na rovinu: spousta kolegyň má tady problém s kopírkou a vy byste chtěl, abychom vám to posílali do datovky!“

Vážená paní ministryně, chápu, že máte strašnou honičku se všemi těmi báječnými nápady, jako je například ochrana zaměstnanců před stresem a podobně, ale zkuste, prosím, nejdříve nastavit fungování ČSSZ tak, aby její komunikace měla parametry 21. století.

Už jsem se tak nějak smířil s realitou, že většinu tuzemských sociálních demokratů – za zářivými úsměvy pro voliče a sliby všeho druhu – zajímá pouze to, co by kde ukradli, nebo alespoň zadarmo sežrali a vypili, ale to určitě není Váš případ. Vy jste nepochybně jiná. Věřím tedy, že té „sociálce“ opravdu domluvíte!

Děkuji, a přesto s přáním drtivé volební prohry ČSSD
Váš
Vítězslav Dobeš

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.