Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Otevřený dopis Miroslavu Kalouskovi – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Neděle

29

Prosinec 2013

Otevřený dopis Miroslavu Kalouskovi

Napsal , v rubrice KOMUNÁL

Vážený pane inženýre,

jelikož údajně stojíte za vším, co se v této zemi šustne, dovoluji si Vás upozornit na chabý až špatný systém doplňování zboží ve večerce u nás v ulici.

V této večerce, která patří jistému nadnárodnímu řetězci, jsem si s oblibou kupoval pomerančový bio džus. Kromě něj do mého nákupního – snad půl roku nemytého! – košíku pokaždé putovala i výborná holandská čokoláda s vysokým obsahem kakaa. A jelikož si rád zamlsám i vydatněji, mnohdy jsem si kupoval nějakou tu laskominu také v sektoru lahůdek.

Avšak ejhle! Jednoho dne došlo k tomu, že jsem skoupil veškerý pomerančový bio džus. Za týden nato jsem vzal z regálu poslední tabulku oblíbené čokolády a netrvalo dlouho a došlo i na poslední vaničku s cholesterolovým granátem.

Chodil jsem do obchodu i nadále nakupovat a těšil se, že mé oblíbené pochoutky budou brzy objednány a doplněny. Nic se však nedělo. Pak se místo nich v regálech objevily úplně jiné potraviny. Byl jsem konsternován, avšak poněvadž jsem povahy mírné a konzervativní, i nadále jsem byl věrným zákazníkem této prodejny.

Když však k nápravě nedošlo ani po měsíci, nechal jsem si zavolat vedoucího a zeptal se ho, proč už si své laskominy u nich nemohu koupit. Odpověď byla šokující: Jo, milej pane, co nám dodají z centrálního skladu, to prodáváme.“ Na mé námitky, že takhle se přece obchodník nemůže chovat, pan vedoucí ledabyle máchl rukou k ostatním zákazníkům, kteří nakupovali ostošest, a řekl: „Může.“

Vážený pane inženýre, nevím, jak to zařídíte, ale moc vás prosím o razantní zásah. Slibuji, že až v této prodejně, jejíž adresu přikládám, opět seženu pomerančový bio džus, hořkou čokoládu alespoň s 86 procenty kakaa a šunkový závitek v aspiku nebo nějakou podobnou prasárničku, odevzdám vám na oplátku hlas v jakýchkoli příštích volbách!

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.