Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Pomoc, tady se kouří! – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Čtvrtek

1

Červen 2017

Pomoc, tady se kouří!

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Stačilo několik minut a tuzemští bonzáci začali úřadovat. Sotva – tedy několik minut po půlnoci z 30. na 31. května – začal platit zákaz kouření v restauracích, hned se našli duševní mrzáci, kteří zavolali na tísňovou linku pražské městské policie a oznámili, že se někde navzdory zákazu stále kouří.

Jediné, co je na tomto sdělení legračního, je spojení výrazů „tísňová linka“ a „městská policie“. Hovínková polopolicie, jejíž někteří členové možná ejakulují při asistenci u odtahu špatně zaparkovaného auta, nicméně tváří se u toho – se slunečními brýlemi a barety na hlavách – jako příslušníci speciálních zásahových jednotek, má v Praze už natolik skvělé renomé, že by ji o pomoc ve skutečné tísni volal skutečně jen naiva (čestným výjimkám se omlouvám). To ale opravdu není klíčovým motivem tohoto textu.

Jak je možné, že se v Česku vyskytuje tolik hnusných lidí, jimž dělá radost bonzovat, závidět, psát anonymy? Proč mají u průměrného tuzemského voliče takový úspěch politici, jako jsou Babiš a Zeman – ti, kteří ve skutečnosti „plebsem“ kolem sebe opovrhují a využívají ho jen pro své osobní cíle? To jsou ty hlavní otázky!

Odpověď je složitá stejně tak, jako byla spletitá cesta od listopadu 1989 k dnešku. Jedno je ale víceméně jasné: kdo volí oba jmenované po všem, co oba veřejně předvedli v posledních letech, nebo je kdykoli připraven někoho jiného anonymně udat, je buď tuplovaný hlupák nebo bezskrupulózní gauner.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.