Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Praha chystá odtržení od zbytku republiky – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Pátek

17

Listopad 2017

Praha chystá odtržení od zbytku republiky

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Ostré protesty takzvané teplákové elity vzbudil ohavný plán takzvané pražské kavárny, která se u příležitosti výročí 17. listopadu rozhodla oprášit takzvané plány Domov, Asanace a Dezinfekce z osmdesátých let minulého století.

„Náš koncentrovaný plán je velmi jednoduchý, ale ve své podstatě unikátní. Počítáme s urychleným odtržením Prahy od zbytku republiky. Hodláme si to odsouhlasit v závazném referendu, které tolik prosazuje lůza. Poté samozřejmě institut tohoto referenda ihned zrušíme, Okamuru pošleme zpátky do Japonska, Babiše na Slovensko a Miloše Zemana umístíme do domova pro zlobivé seniory v Horních Počernicích,“ popsal jeden z tvůrců smělého plánu, v pražských kruzích známý pod iniciálami TS(K).

Slabší povahy z přípravného štábu se sice vytasily s požadavkem, aby součástí nového státu byl i Středočeský kraj, nebo alespoň sanitární okruh v třicetikilometrovém pásmu kolem Prahy, avšak tento návrh byl smeten radikálním křídlem, které si zvolilo za svůj štáb nechvalně proslulou Knihovnu Václava Havla.

Příjemnou zprávou pro stejně smýšlející lidi z ostatních části republiky je příslib, že se budou moct přestěhovat do Prahy, kde po formálním prověření občanských postojů automaticky získají občanství nového státního útvaru. „Stověžatá sice není nafukovací, ale i u nás v hlavním městě žije mnoho voličů ANO, SPD, ČSSD nebo KSČM. Tyto smutné existence vyměníme za slušné, inteligentní lidi – ti mimo Prahu doposud úpěli mezi hordami zamindrákovaných zoufalců, kteří nepřemýšlejí a kdykoli skočí na lep kdejakému autokratovi, který si přišel do politiky zachraňovat svůj byznys,“ dodal TS(K).

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.