Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Středa

14

Červen 2017

Pražská ČSSD: nevolitelný hnůj

Napsal , v rubrice KOMUNÁL

Kdo zná Petra Dolínka z pražské ČSSD, jehož nedávno vynesla do pozice pražského volebního lídra této strany vůle organizovaného zločinu, nabaleného na socany v hlavním městě, musel se při sledování posledních Událostí, komentářů skvěle bavit. Pozvat si jako „vysvětlovače“ dění v oranžovém blátě právě tohoto taky politika, tak to buď ledacos vypovídá o České televizi, nebo naopak o ČSSD, která tohoto pražského ocáska vypustila na televizní obrazovku.

Dolínek, který by bez angažmá v politice – nejen podle svědectví svých bývalých spolužáků – zřejmě zemřel hlady, ochotně hraje roli „hodného, konstruktivního hocha“ pražských socanů. Za jeho frázemi pro média ovšem klokotá kapku jiný svět: oranžoví bandité na pražském magistrátu a radnicích pražských obvodů plundrují, co se dá, kradou, přihrávají malé velké domů svým kamarádům, nějakým zázrakem si ze svých „pouze“ středně vysokých platů kupují luxusní auta, nemovitosti v zahraničí apod. Dolínek je pak něco jako vábnička: „lovcům“, tedy novinářům vše ochotně vysvětlí, zamudruje, a večer jde spát s vědomím, že ráno zase nemusí nic pořádného dělat. Spolustraníci-zloději ho druhý den pochvalně poplácají po zádech – a karavana táhne dál.

Nezbývá, než doufat, že tato čuňata, ve své podstatě lidský odpad, smete ve volbách tsunami, jež nyní ČSSD tak vehementně omývá na vrcholné úrovni.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.