Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Pražská oranžáda lepí a páchne – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Čtvrtek

6

Duben 2017

Pražská oranžáda lepí a páchne

Napsal , v rubrice KOMUNÁL

Už si toho všimly dokonce i Lidové noviny v jednom z nedávných komentářů: ANO na pražském magistrátu – společně s obětavými lidovci, Zelenými a lidmi ze STANu – ochotně asistuje zlodějským pletichám ČSSD.

Samozřejmě, že nepodezírám současné Lidovky z nějaké nezávislé žurnalistiky; to spíše Jaroslav Faltýnek, který dojednával v Praze vládnoucí koalici, potřeboval svým spolustraníkům – prostřednictvím pana redaktora – otevřeně sdělit, že podpora oranžových gangsterů má své meze (sám Faltýnek je ve zmíněném článku označen jako „jeden z klíčových mužů Babišova hnutí“).

Je hezké, že Lidové noviny pranýřují podporu ANO vůči ČSSD v kauze odvolaného ředitele správy pražských hřbitovů, která v podstatě ukazuje pražské socany napříč městskými částmi jako organizovanou zločineckou tlupu, avšak tohle tuší v Praze téměř každý a Faltýnek si to měl do důsledků uvědomit již na začátku namlouvání vzájemné spolupráce. Jména jako Březina, Poche, Dolínek a další – to jsou zavedené značky a každý ví, s kým má tu čest. Jít s nimi do holportu je tuze nepěkná věc, což si měli v ANO opravdu včas rozmyslet kdysi a ne nyní lamentovat nad rozlitou oranžovou limonádou, která lepí a zapáchá.

Volič, který je ochoten tohle volit, musí být skutečným bezmozkem. Nebo možná vsází na socánky z řad sociálních inženýrů; ti nekradou veřejné peníze, ale svými fantasmagoriemi o fungování světa „jenom“ naši svobodu.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.