Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Respekt k ostatním? Ani Ťo(u)k! – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Úterý

12

Září 2017

Respekt k ostatním? Ani Ťo(u)k!

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Ministerský předseda Bohuslav Sobotka v rámci svých spanilých jízd po jednotlivých ministerstvech navštívil také ministerstvo dopravy v čele s Danem Ťokem. Oba pánové při této příležitosti utrousili nějaké to kritické moudro na adresu lidí, kteří jsou tak drzí, že vznášejí připomínky k dopravním stavbám, jež mají vzniknout napříč krajinou.

Podle ministra však tato problematika není tolik horká, a pokud jde o věcné námitky občanů, ministerstvo jim prý naslouchá.

Má to jeden, ne – vlastně dva háčky: pan ministr působí ve vládě za obskurní spolek, jehož členové včetně šéfa ctí cizí názory asi tak jako Klement Gottwald. A za druhé: tu rétoriku o naslouchání oprávněným námitkám jsme už přece někdy slyšeli. No ano, nemilé ANO (a ČSSD), takhle líbezně přece hovořili komunističtí předáci, když v období Gorbačovovy přestavby říkávali, že společenská diskuze musí vést k posilování socialistické demokracie.

Spojení slov „socialismus“ a „demokracie“, holenkové, bylo stejně tak nevěrohodné, jako když vy dnes bez mrknutí oka fabulujete, že jste ochotni naslouchat i někomu jinému, než je stavební lobby.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.