Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Sněmovní nářky lidovců – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Pátek

24

Listopad 2017

Sněmovní nářky lidovců

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Je to na lidovce tragikomický pohled: během instalace členů sekty, komoušů a fašounků do všech důležitých pozic v Poslanecké sněmovně prskají, kvičí a vyčítají. Veřejně nepřiznaná koalice ANO, KSČM a SPD se prý chová hanebně, všude posazuje své lidi a na demokratickou opozici zvysoka kašle.

No bodejť, vy bando zastydlých moralistů s dvojím metrem! Když jste společně se socany před čtyřmi lety vytvořili vládní koalici s ANO, bylo vám jedno, že Andrej Babiš z logiky věci nemohl nebýt agentem StB (k uspokojení vašeho pseudokřesťanského svědomí vám stačil odpustek v podobě svědectví bývalých estébáků, že Babiš nespolupracoval), po hubených letech mimo Sněmovnu jste se třásli na trochu toho lizu a asi jste si mysleli, jak se generální ředitel ANO během vládnutí znemožní.

Nemožní jste však dnes vy. Člověk neví, jestli se má smát, nebo plakat, když vás vidí, jak škemráte u nových pánů. Socani se na rozdíl od vás drží výrazně zpátky a jsou vděční za jeden kousek masíčka v podobě postu místopředsedy Sněmovny, ale to neznamená, že by byli méně trapní než vy. Hrobaři tuzemské demokracie jste společně a nedělitelně.

Kdybyste byli státníky, tehdy byste nedovolili, aby něco takového, jako je ANO, vůbec mohlo vstoupit do vlády. Vy jste ovšem vesměs fakt představiteli typických politických přizdisráčů, kteří vždy dělali, dělají a dělat budou pouze politiku pro malé české hovňousky.

Dělám kříž na touto zemí. Ne ten váš – ten opravdový.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.