Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Soud poslal ČSSD pěkně mastný účet – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Čtvrtek

31

Březen 2016

Soud poslal ČSSD pěkně mastný účet

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

ČSSD má podle rozhodnutí Městského soudu v Praze zaplatit přes tři sta milionů korun advokátovi Zdeňku Altnerovi, který socanům vyhrál Lidový dům během soudních tahanic před více než dvanácti lety. Předseda této podivuhodné partaje Bohuslav Sobotka na aktuální soudní verdikt reagoval prohlášením, že ČSSD Altnerovi zaplatí, ale musí prý začít šetřit.

Domnívám se, že neštěstím pro Českou republiku je už samotný fakt, že sociální demokraté soudní při o „liďák“ kdysi vyhráli, protože od té doby se naneštěstí stali relevantní politickou silou se silným zázemím. Z pohledu odpůrce tuzemské parodie na moderní levici je nicméně jediným místem, které v Lidovém domě stojí za zmínku, tamní ucházející restaurace. Ta je velmi oblíbená u mimopražských politiků ČSSD – jejich pražští kolegové naopak nejraději kují své pikle, zhusta majetkového charakteru, v barech a hospodách v užším centru Prahy.

Nemá význam v tomto textu pitvat okolnosti celé kauzy sídla ČSSD, to dostatečně činí jiná média. Mnohem zajímavější je otázka zmíněného utahování opasků v této straně. Řešení je přitom nasnadě. Ať se Bohuslav Sobotka s kasičkou vypraví do oněch hospod a barů mimo Lidový dům a obejde všechny pražské spolustraníky, kteří ve funkcích na pražských radnicích zázračně povýšili svou životní úroveň.

Dávám mu své slovo, že ty peníze vybere.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.