Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
UFO přistálo v ČR – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Pondělí

14

Listopad 2016

UFO přistálo v ČR

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Legendární fyzik Stephen Hawking vyslovil důrazné varování před tím, aby se lidstvo pokoušelo komunikovat, nebo se snad dokonce setkat s inteligentními mimozemskými tvory. Ti přitom podle něj velmi pravděpodobně skutečně existují.

Čím jsem starší, tím více jsem přesvědčen, že ve vesmíru nejsme sami,“ řekl Hawking. A co by se stalo, kdybychom se s inteligentními mimozemšťany setkali? Ufoni by prý byli s velkou pravděpodobností natolik vyspělí, že by lidstvo vnímali podobně, jako my vnímáme bakterie.

Hawking sice patří mezi opravdové koryfeje světové fyziky, avšak – což lze omluvit snad jen malým významem tohoto státu – jaksi mu uniklo, že mimozemšťané již na Zemi přistáli, a to konkrétně v České republice. Naštěstí se k domorodému obyvatelstvu nechovají jako k bakteriím; k těmto tvorům přistupují mnohem velkoryseji, totiž jako k nevolníkům.

Tak například mimozemšťan označkovaný jako Bohuslav Sobotka. Když spustí svůj hlavní mikrofon zabudovaný v titanovém hrdle, během několika vteřin kolem sebe vytvoří elektromagnetický koridor, v němž dojde k nepřehlednému smíchání významů slov, hodnot a faktů, takže vše živé v dosahu sto padesáti metrů podlehne apatii, přičemž dochází taky k naprosté relativizaci Newtonových zákonů. Poté, co tento mimozemšťan konečně zmlkne, k plné obnově přirozeného klimatu nestačí ani čtyřiadvacet hodin. (Zajímavým poznatkem, k němuž dospěli vědci z pražské kavárny, je, že vliv Sobotky obzvlášť zhoubně působí na drobné parazity, jako jsou živnostníci a podobně neužitečná havěť.)

Další výrazný mimozemšťan používá občanské jméno Andrej Babiš. Kromě silného záření, kdy pomocí nanotechnologie proměňuje negativní energii v pocukrované koblihy, proslul zejména tím, jak dokázal popřít znění zákona o působení prověřených kádrů z tehdejší ČSSR v kapitalistické cizině: „Těleso katapultované na Západ je navždy obaleno ochrannou vrstvou vytvořenou prostřednictvím StB (silnoproudé těsnění bolševismu), i kdyby po 17. listopadu 1989 všichni svědci u soudu ztratili paměť.“

Kromě výše zmíněných mimozemšťanů působí aktuálně v ČR ještě několik dalších, jejichž akční rádius je však výrazně omezen. Patří mezi ně kupříkladu kompletní členstvo pozemské struktury s krycím názvem KDU-ČSL, v němž se vyskytují takzvaní agrární mimozemšťané pocházející ze Saturnu. Jejich nejvýraznější postavou je ufon s technickým kódem MArI-007-aN You-RECka, jehož schopnost symbiózy s ostatními „velkými“ mimozemšťany je záhadou moderní, takzvané obskurní fyziky.

Stephen Hawking by tedy udělal lépe, kdyby opustil pole teoretické fyziky a více se věnoval praxi. Mohl by pak společně s ostatními vědeckými kapacitami pořádně prozkoumat Českou mlhovinu, která se čím dál více stává černou dírou, v níž postupně mizí svoboda, podnikavost a touha po jakémkoli náznaku nezávislosti na mimozemšťanech.

20%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.