Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Velká voda vyhání lidi z domovů, ale asi bude dobrá úroda – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Středa

28

Květen 2014

Velká voda vyhání lidi z domovů, ale asi bude dobrá úroda

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Ministr zemědělství za KDU-ČSL Marian Jurečka si na Twitteru zalebedil, jak hezky prší – a že prý by mohla být dobrá úroda. O něco dále západním směrem – na Plzeňsku – tou dobou řeky dosáhly třetího povodňového stupně a některé obyvatele už vyhnaly z příbytků.

Marian Jurečka je svérázný chlapík. To prokázal již při nástupu na ministerstvo, když chtěl jmenovat šéfem své kanceláře Lubomíra Poula, který byl zapleten do kauzy Nagyová, přičemž nic nevysvětlil, ale naopak odmítl vypovídat na policii. Ministr sice nakonec pana Poula nejmenoval, ale docela dlouho odolával vlně kritiky – Poul nebyl obviněn, takže co… Panu Jurečkovi evidentně uniklo, že právo a morálka jsou v této zemi často v rozporu a že jmenovat svým vrchním sekretářem někoho, kdo byl aktérem ošklivé kauzy, kvůli které padla vláda, je prostě chucpe.

Lidovci by měli ve vlastním zájmu říct svému Jurečkovi, aby se nedostatek empatie pokoušel lépe maskovat. Když ne kvůli obyčejné lidské slušnosti, tak proto, aby ještě více nerozhoupal vachrlatou bárku voličské přízně.

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.