Warning: Parameter 2 to wp_hide_post_Public::query_posts_join() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.expost.info/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Vtip dne: Bohuslav Sobotka brání demokracii – Expost.info – Vítězslav Dobeš

Expost.info – Vítězslav Dobeš

Fejetony – Komentáře – Glosy

Pondělí

11

Leden 2016

Vtip dne: Bohuslav Sobotka brání demokracii

Napsal , v rubrice DOMÁCÍ

Premiér Bohuslav Sobotka prohlásil, že útok hackerů na jeho e-mailovou schránku je útokem na základní principy demokratické společnosti, založené na svobodě, toleranci a dodržování lidských práv. Avšak nedá se prý zastrašit. Aby nezůstalo jen u slov, pojďme se podívat, čím Bohouškova vláda zmíněné hodnoty podporuje v praxi:

Svobodu podporuje zejména šmíráckými opatřeními z Balkánu (EET, kontrolní hlášení), zaváděním registrů různých skupin obyvatelstva atd.

Toleruje ve vládní koalici hnutí založené na vůdcovském principu, kde členové vesměs hrají pouze poslušný kompars ve velkém příběhu svého guru.

Lidská práva dodržuje například tím, že prolamuje těžební limity a vyhání lidi z jejich domovů, chce cenzurovat internet apod.

Na poli kybernetické bezpečnosti se Bohuslav sice projevil jako naprostá lama, ale jinak je to kabrňák: kterému mladému aparátčíkovi – bez jakýchkoli zkušeností z běžné práce či podnikání, bez rozhledu a špetky státnické moudrosti – se podaří po boku ne-spolupracovníka bývalé StB poslat tak rychle do kopru celé čtvrtstoletí liberální demokracie ve své zemi?

0%

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Zanechte komentář:

Vzhledem k tomu, že publikování komentářů nepodléhá jakékoli předchozí registraci, příspěvky jsou zveřejňovány až po ověření, jestli splňují základní parametry slušné diskuse. Všechny korektní – byť i nesouhlasné – názory zde samozřejmě vítám.